МЕНЮ

Послуги адвоката по апеляції

Якщо в результаті судового розгляду було прийнято рішення, однак воно не задовольняє одну із сторін, то виникає законне право незгодних стороною подати апеляційну скаргу. Легше оскаржити ті рішення, які ще не вступили в дію. Однак відомі такі обставини, при яких в будь-який час можлива подача апеляції.
Складаючи апеляційну скаргу, адвокат вказує всі заперечення, що виникли в ході судового процесу, і подає її в вищестоящий суд.

Складання апеляційної скарги

Складання скарги – тривалий і насичений процес. Адже адвокат повинен врахувати всі ті факти, які можливо були втрачені при первинному слуханні справи або відкрилися недавно. В апеляційному суді скарги заслуховуються швидко, тому всі документи спочатку повинні бути складені коротко, але змістовно.
Юрист, що володіє практичним досвідом в складанні апеляцій, обізнаний про те, що кожен аргумент заперечення повинен бути підкріплений нормою закону або підзаконного акту, і грунтуватися на фактах, а не припущеннях. В іншому випадку суд не прийме скаргу до розгляду, а описові докази не будуть враховані. Ознака хорошого адвоката, якщо до заперечень будуть прикріплені аналогічні випадки судової практики і виграшні рішення по ним. Також на хід апеляції можуть вплинути роз’яснення вищих судів про застосування тієї чи іншої норми закону, щоб уникнути двоякого трактування законодавства.

Дії адвоката по апеляції

Для грамотного складання апеляційної скарги, юристом проводиться ретельна попередня робота. Слід пам’ятати, що терміни на подачу апеляції достатньо стислі, тому працювати доводиться в екстреному режимі.

Адвокат по апеляціях проводить наступні дії:

 • Вивчає і аналізує матеріали, вироки, рішення,
  винесені судом першої інстанції;
 • Безпосередньо підготовка самої апеляції;
 • Подача апеляційної скарги в вищестоящий суд в
  Відповідно до вимог щодо термінів подачі апеляції;
 • Участь в судовому засіданні з розгляду поданої
  апеляції;
 • Якщо підсудний перебуває в слідчому ізоляторі –
  регулярні відвідування для введення в курс справи.

Зміст апеляції

При подачі апеляційної скарги необхідно враховувати, що в її змісті обов’язково повинні бути вказана наступна інформація:

 • найменування вищого суду;
 • дані про те особі, який вносить апеляцію;
 • судове рішення, з яким сторона не згодна;
 • причини подачі апеляції;
 • підстави для перегляду рішення або скасування вироку суду;
 • перелік документів.

Послуги адвоката Київ апеляція надаються адвокатським бюро «Шуліка і партнери». Компанія пропонує скористатися послугами професійного юриста за апеляціями для зміни рішення або вироку суду першої інстанції. Наші юристи представляють інтереси клієнтів, які висловлюють незгоду з рішеннями у кримінальних або цивільних справах.

+38(067)4037959 +38(066)4521191

  

© 2017 Адвокатське бюро · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка и продвижение сайта: w-a-p.top ☎ +38(063)959-03-29