МЕНЮ

Послуги адвоката у спадок

При розгляді справ, пов’язаних з вступом у спадщину, завжди краще, щоб це питання розглядав саме адвокат з великим практичним досвідом в даній сфері. Адже безліч законодавчих «підводних каменів» роблять цю категорію справ особливо складною.
І тільки кваліфікований фахівець зможе задовольнити запити клієнта, не виходячи за рамки закону.

Спадкування і його види

Цивільним Кодексом України передбачено 2 види спадкування:

 • по закону;
 • за заповітом.

Різниця 2 видів спадкування

У чому суттєва різниця цих видів, і який з них застосовується? Заповіт вважається прямий безпосередній волею власника, і при дотриманні формальних умов складання заповіту спадкування буде проходити по 2 типу.
Якщо ж заповіт відсутній, або ж були доведені його невідповідності законним вимогам, або ж заповіт визнано фальшивою, то спадкування відбувається згідно закону.

При розгляді даної категорії справ адвокат компанії «Шуліка і партнери» виробляє наступні дії:

 • консультації з питань спадкування;
 • допомогу в складанні заповіту;
 • правовий аналіз ситуації з метою вирішення конфліктів між родичами;
 • співпрацю з нотаріусом після розтину заповіту;
 • ведення переговорів між спадкоємцями для досягнення компромісного рішення;
 • підготовка документів для передачі справи в суд;
 • допомогу в отриманні доказів родинних відносин;
 • при необхідності оскарження рішення суду;
 • супровід справи після винесення вироку суду до фактичного його виконання.

При вступі у спадок часто певна частина майна потребує переоформлення. Адвокат сприяє законному оформлення рухомого і нерухомого майна, земельних ділянок, банківських рахунків, страхових виплат.
Останнім часом почастішали ситуації, коли разом з грошовими коштами та майном від власника переходять борги або кредитні заборгованості. Як вчинити в такій ситуації, і уникнути істотних витрат, кваліфіковано і швидко допоможуть вирішити юристи адвокатського бюро «Шуліка і партнери».

Спори між спадкоємцями

Послуги адвоката у спадок допоможуть розібратися з майном і при необхідності поділити його. Згідно із законом спадкоємцями виступають близькі родичі власника. Найчастіше люди, які не мають прав, оформляють частина майна на себе і користуються ним незаконно. Адвокат допоможе виявити, хто з родичів відноситься до спадкоємців першої, другої і наступних черг і визначити частку переходить майна для кожного з них.
Складні правові ситуації виникають в тих випадках, коли переходить власність не була оформлена належним чином за життя спадкодавця. Відсутність правовстановлюючих документів на квартиру, автомобіль, земельну ділянку може привести до того, що всі перераховані блага перейдуть державі. За допомогою досвідченого адвоката є шанс підтвердити право власності та оформити вступ у спадок на законних підставах.

+38(067)4037959 +38(066)4521191

  

© 2017 Адвокатське бюро · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка и продвижение сайта: w-a-p.top ☎ +38(063)959-03-29