МЕНЮ

Послуги юриста Київ

Принципи адвокатської діяльності

Життя в столиці завжди відрізняється підвищеним темпом і інтенсивністю. Події можуть розвиватися так швидко, що часом без послуг професійного юриста не обійтися. Який б не була специфіка конфлікту, своєчасна і кваліфікована допомога правознавця може сприяти розробці правильної лінії поведінки, що приведе до очікуваного успіху.

Юредические услуги в Киеве

Адвокатське бюро «Шуліка і партнери» здійснює професійну правову практику в Києві та інших регіонах і спеціалізується на вирішенні спорів у всіх галузях права.

Діяльність нашої компанії будується на наступних принципах:

 

 • Індивідуальний підхід – для дозволу юридичного конфлікту не варто застосовувати шаблонні рішення і схеми. Тільки пошук персонального рішення для кожного замовника призведе до успіху;
 • Верховенство права – юристи компанії надають послуги, грунтуючись на Конституції України, Законі України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та інших нормативно-правових актах;
 • Сувора конфіденційність – адвокати нашої компанії строго дотримуються в таємниці інформацію, що надійшла від клієнта і складову об’єкт адвокатської таємниці, що охороняється Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»;
 • Високий рівень професіоналізму – всі фахівці нашої компанії мають вищу юридичну освіту, успішно склали кваліфікаційний іспит і мають свідоцтво про право здійснювати адвокатську діяльність. Крім цього, кваліфікація адвокатів постійно підвищується, завдяки активній практичній роботі та участі в тренінгах та науково-практичних конференціях;
 • Конкурентна ціна – гонорари наших фахівців безпосередньо залежать від фактично виконаної роботи. Повний розрахунок з правознавцем здійснюється тільки при завершенні всіх дій, спрямованих на задоволення потреб клієнта. Конкурентні ціни відповідають заявленій якості робіт.

Адвокати нашої компанії цінують клієнтів, тому у нас уважно вислухають кожного і запропонують кілька адекватних варіантів для вирішення існуючого питання.

Види послуг

Послуги юриста Київ надаються як для окремих громадян, так і юридичних осіб. Наша компанія допомагає у вирішенні короткострокових проблем і здійснює тривалий супровід.

Наші послуги:
 • Усні та письмові консультації з будь-яких правових питань;
 • Професійний супровід бізнесу;
 • Участь в судових розглядах;
 • Складання апеляційних скарг та участь в Апеляційному суді;
 • Дозвіл сімейних і спадкових спорів, представництво інтересів замовника в суді;
 • Швидка допомога при ДТП;
 • Правова допомога при кримінальному переслідуванні.

Юридична підтримка здійснюється в різній формі, яка залежить від складності конкретного справи. На першій зустрічі в ході консультації розробляється стратегія і складається план вирішення питання замовника. Наші консультанти можуть професійно підключитися до роботи на будь-якій стадії розвитку правової проблеми.

+38(067)4037959 +38(066)4521191

  

© 2017 Адвокатське бюро · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка и продвижение сайта: w-a-p.top ☎ +38(063)959-03-29