МЕНЮ

Послуги юриста

Послуги юриста від адвокатського бюро «Шуліка та партнери»

Життя в сучасному суспільстві часом непередбачувана. Для того щоб уникнути неприємних ситуацій і важких наслідків, слід своєчасно скористатися допомогою досвідчених юристів.
Адвокатське бюро «Шуліка і партнери» тривалий час веде успішну юридичну практику, на професійній основі займається розглядом питань у всіх галузях законодавства.

Услуги юриста в Киеве

Услуги юриста от Адвокатского бюро
Шулика и партнеры

Юридичні послуги для фізичних осіб

Допомагаючи нашим клієнтам вирішити їхні проблеми, наша компанія діє за принципом професійного та індивідуального підходу до кожної проблеми. Ми не використовуємо шаблонні рішення. Тільки особлива персональна увага до вирішення самої, навіть, незначної проблеми може привести до гарантованого успіху. Нам вкрай важливі позитивні відгуки наших клієнтів, тому при першій особистій зустрічі із замовником ми з’ясовуємо всі подробиці і факти, щоб якомога глибше розібратися в існуючому питанні.

Для фізичних осіб адвокатське бюро «Шуліка і партнери» надає наступні послуги юриста:

 • У галузі житлових правовідносин – консультації та допомогу при виникненні житлових спорів, підготовка позовних заяв та їх супровід в суді;
 • У сфері сімейних відносин – консультування з усіх питань сімейного права, виплати аліментів, розірвання шлюбу, розділ майна між подружжям, шлюбний договір;
 • У питаннях спадкування – складання заповітів, підготовка позовних заяв для судового захисту своїх спадкових прав, визнання або скасування права власності на спадкове майно;
 • У сфері адміністративного права – консультації та допомогу при ДТП, представлення інтересів фізичних осіб в органах державної влади;
 • У галузі кримінального права – послуги адвоката на всіх стадіях досудового розслідування та судового розгляду.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію і великий досвід практичної роботи. Тільки адекватний високопрофесійний підхід до кожного клієнта приведуть до успішного вирішення правових проблем.

Послуги адвоката для бізнесу

Для юридичних осіб послуги правознавця можуть бути корисні як на основі постійної співпраці, так і при загостренні робочих питань.

Для успішної побудови бізнесу пропонується наступний спектр послуг:

 • усні або письмові консультації з будь-яких юридичних питань;
 • допомогу в складанні позовних заяв, скарг, претензій;
 • професійний аналіз документів, договорів;
 • супровід на бізнес-зустрічах;
 • участь в судових засіданнях;
 • правова допомога на стадії виконання судових рішень;
 • складання апеляційних скарг та участь в судах вищої інстанції.

Консультація фахівця в галузі права може стати гостро необхідної на будь-якому етапі діяльності компанії. Бізнесменам слід пам’ятати – чим раніше кваліфікований адвокат втрутиться в суперечку, тим імовірніше, що дане питання буде вирішено на користь їх компанії.

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

© 2018 ВІКТОРЕМ · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка и продвижение сайта: sait-v.top ☎ +38(096)434-20-13