МЕНЮ

АДВОКАТ З ПОДАТКІВ


ВАМ ЛИСТ З ПОДАТКОВОЇ!

Ви отримали акт про результати камеральної перевірки чи податкове повідомлення-рішення?

Помилково сплатили податок не на той рахунок? Пропустили строк сплати податків?

Чи є різниця між податковим зобов’язанням та штрафними (фінансовими) санкціями?

Чи знаєте Ви, що про подання скарги необхідно окремо повідомити орган, рішення якого оскаржується?

Як правильно визначити суми єдиного внеску, що належить до сплати? Куди звертатися – до Державної фіскальної служби чи територіального контролюючого органу, що видав рішення?

Вам потрібна допомога – адвокат з податків?

З того часу, як набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України від 28.12.2015 року № 1204 «Про затвердження Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків» на виконання відповідних положень Податкового кодексу України, а саме з 2016 року, чимало співвітчизників не були позбавлені задоволення отримати лист від фіскальної служби.

Безліч питань, хвилювання, побоювання, навіть, бажання відмовитися від отримання листа з поганими новинами! А тут іще й літо наближається, коли українці повинні сплатити податки на нерухомість, додаткові доходи, прибуток від інвестицій і професійної діяльності.

Знайте! Якщо пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення через відсутність за місцезнаходженням платника податків, відмову прийняти податкове повідомлення-рішення, незнаходження фактичного місцезнаходження платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення вважається врученим платнику податків у день, зазначений поштою в повідомленні про вручення, із зазначенням причин невручення.

Пам’ятайте! Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, можуть бути скасовані (відкликані) на підставі заяви платника податку, поданої до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

  • об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
  • розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
  • права на користування пільгою із сплати податку;
  • розміру ставки податку;
  • нарахованої суми податку.

Захищайте свої права! Ви маєте право оскаржити вимогу, рішення про нарахування пені та накладення штрафу. Подана скарга зупиняє строки сплати пені та штрафу до винесення рішення контролюючим органом вищого рівня або дня набрання судовим рішенням законної сили.

А на всі інші запитання Вам зможе відповісти адвокат з податків юридичної компанії «Вікторем».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!