МЕНЮ

Як багато адвокатів в Києві


Адвокати Києва

У наш час динамічного життя і безлічі спірних обставин будь-якому громадянину доводиться вирішувати питання правового поля, пов’язані з сімейними справами, фінансовими суперечками, реєстрацією бізнесу, захистом особистих інтересів.
Кваліфікована допомога в таких обставинах – обов’язкова умова досягнення мети. І надати таку допомогу може компетентний адвокат в Києві.
До якого з безлічі представників адвокатської професії краще звернутися, і скільки взагалі існує адвокатів в Києві, здатних вирішувати актуальні проблеми столичних жителів і клієнтів в інших регіонах?

Які види адвокатських послуг існують в Києві

Існуюча класифікація передбачає два напрямки адвокатської діяльності за типом цільової аудиторії, і найчастіше до адвокатів в Києві, але за відгуками їхніх клієнтів, звертаються в таких випадках:

  • Надання допомоги фізичним особам;
  • Адвокатська допомога юридичним особам

При виборі досвідченого адвоката в Києві ціна залишається ключовим критерієм. Одночасно з нею до уваги приймаються види послуг адвокатських послуг: підготовка правової документації, участь в досудових розслідуваннях, захист майнових і фінансових прав, представлення інтересів підзахисного в судових органах, оскарження судових результатів та інше.

Типи адвокатських послуг

В правовій практиці прийнято розрізняти кілька типів послуг адвоката або нотаріуса, в залежності від чого визначається профіль діяльності кожного фахівця:

  • Адвокат з фінансових питань допомагає вирішити матеріальні суперечки фізичним і юридичним особам;
  • Сімейний адвокат в Києві надає правову підтримку однієї зі сторін при розділі майна, відстоюванні батьківських або материнських прав, вирішенні інших правових задач, пов’язаних з сімейними відносинами;
  • Кримінальний адвокат Києва забезпечує захист своїх підопічних в рамках кримінального кодексу за умови пред’явлення їм відповідних звинувачень, або відстоює інтереси постраждалої сторони.

До яких саме адвокатам звернутися в Києві

Чисельність адвокатів і нотаріусів в столиці вимірюється тисячами, і більшість їх об’єднані в правові групи. Залежно від їх роду діяльності і юридичних підстав їх функціонування прийнято розрізняти колегії адвокатів, адвокатські кабінети. Найбільш поширеною формою існування є адвокатські бюро і юридичні консультації. Обидві форми об’єднань припускають надання кваліфікованої правової допомоги юридичним і фізичним особам, а також мають офіційну державну реєстрацію та ведуть свою діяльність в рамках ліцензійних умов.

Куди звернутися

Скільки б не було адвокатів в Києві, рішенням правових питань буде займатися або один з них, або невелика профільна група, члени якої працюю в певному правовому профілі.
Такі компетентні послуги надає юридична компанія “Вікторем”, де виявляються всі види правової допомоги, оформляються документи, забезпечується професійна підтримка і захист майнових, інтелектуальних і громадянських прав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!