МЕНЮ

Допомога в державних закупівлях


Бізнес, заснований на комерційних відносинах з державними структурами, завжди вважається вигідним і відносно стабільним. Але навіть в цьому секторі комерційних відносин не обійтися без вирішення правових питань.
Державні закупівлі настільки привабливі, що ними поспішають скористатися не тільки солідні компанії, але і особи, метою яких є одноразова нажива, часто – неправомірними методами.

Що таке допомога в державних закупівлях

Однією з проблем, які супроводжують цей вид бізнесу, є розгалуженість і широту корупційних схем, прагнення деяких сумнівних ділків використовувати тіньові обороти коштів.
Боротьба чесних учасників державних аукціонів і тендерів з подібними явищами силами власного штатного юриста часто виявляється неефективною. Тому професійна допомога в державній закупівлі – це запорука чесних виборів кандидата на реалізацію проектів, гарантована участь в тендерах, об’єктивні умови участі в державних аукціонах.

Суть юридичної допомоги в державних закупівлях

Штат компетентних юристів, які надають таку допомогу, стежить за чесністю проведення тендерів та аукціонів. І при виявленні навіть найменших порушень допомагає оскаржити неправомірні дії організаторів і відповідальних осіб.
Бажання деяких з них залучити до вигідних угод своїх родичів, друзів по бізнесу супроводжується небувалим корупційним розмахом, коли за подачу заяви іноді вимагають шалені хабарі. З цим ганьблять явищем також допомагає впоратися кваліфікований штат компетентних юристів.

Консультаційна підтримка

Одночасно з тим юристам доводиться давати консультації з питань в рамках правового законодавства, що допомагають прийняти офіційну участь в державних торгах. Така участь передбачає попередню подачу заявки, оформлення належним чином анкет і документів. Саме в цій частині і потрібна кваліфікована допомога. Штату досвідчених фахівців юридичної сфери допомагає у вирішенні таких правових питань:

  • Грамотне складання документів на державну закупівлі;
  • Оприлюднення актуальної інформації про учасника тендеру;
  • Сприяння в організації дій тендерного комітету;
  • Подання важливих інтересів свого клієнта в ході держзакупівель;
  • Допомога в реєстрації учасника на порталі проведення державних заходів;
  • Юридичний аналіз оприлюдненої документації за умовами проведення закупівель;
  • Участь в оформленні контрактів;
  • Підготовка всієї супровідної документації.
Як організувати підтримку на держзакупівлі

Щоб заручитися гарантіями успішної участі в державних закупівлях, необхідно узгодити свої дії і оформити належним чином документи. У цьому може посприяти лише група юристів, що спеціалізуються на фінансових і організаційних питаннях правового поля. Саме фахівців подібної спеціалізації слід залучати до допомоги в організації державних тендерів і аукціонів.
Такі досвідчені юристи надають свої послуги в Юридичній компанії  «Вікторем», де виявляється повний спектр юридичного обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!