МЕНЮ

Адвокат по цивільних справах


за рахунок чого формується розмір гонорару?

Цивільні спори – життєві ситуації, які часто зустрічаються в по послуги адвоката у цивільних справах вседневной рутині і вимагають негайного втручання досвідченого адвоката. Такі правовідносини, як сімейні, трудові, спадкові, договірні, вимагають дозволу виключно з точки зору закону.

Цивільне законодавство – складний і заплутаний звід законів, розібратися в якому під силу лише досвідченому фахівцеві. Щоб уникнути серйозних юридичних помилок, зайвих матеріальних витрат, зіпсованих нервів і часу рекомендується вже на перших етапах виникнення цивільного спору звернутися за консультацією до компанії «Вікторем».

Види цивільних спорів

Вартість послуг адвоката у цивільних справах не можна підрахувати відразу і точно вже на першому етапі знайомства адвоката з матеріалами справи. Якщо одноразове дію юриста – складання позовної заяви, скарги, прохання, може мати конкретну вартість, то участь в цивільному процесі і судових розглядах – немає. Ціна послуг завжди залежить від комплексу проведених дій і досягнутого результату.

Найчастіше адвокати у цивільних справах стикаються з наступними питаннями:

 1. порушення споживчих прав;
 2. порушення авторських прав;
 3. стягнення боргу;
 4. обмеження права власності;
 5. угоди з нерухомістю;
 6. приватизація;
 7. сімейні правовідносини;
 8. питання з успадкуванням;
 9. страхові відшкодування.

Більшість з перерахованих категорій справ можуть тривати кілька місяців, і на кожному етапі розгляду важливий контроль з боку адвоката у цивільних справах.

Роль адвоката в цивільному судочинстві

Якщо врегулювати конфлікт на стадії досудового розслідування не вдалося, і мирову угоду укладено не було, цивільну справу передається для розгляду до суду. У чому роль адвоката і чому важливо його участь?

Компанія «Вікторем» здійснюють повний супровід цивільних справ, в тому числі:

 • збір доказового матеріалу;
 • підготовка письмових запитів в різні органи;
 • грамотне складання позовної заяви;
 • участь в цивільній справі в суді в якості представника інтересів клієнта;
 • складання апеляційної і касаційної скарги на отримане поставлення суду;
 • співпрацю з органами виконавчої влади, доведення судового рішення до виконання.

Це не вичерпний перелік всіх видів діяльності адвокатів, компанія «Вікторем» допоможе у вирішенні будь-яких проблем! Послуги адвоката допоможуть знайти правильне законне рішення всіх ваших питань.

Попередня вартість послуг адвоката у цивільних справах може бути обговорена після первинного ознайомлення фахівця з документами та іншими матеріалами справи. Наші адвокати намагатимуться пояснити суть проблеми зі всіх сторін, запропонувати кілька варіантів для вирішення спору. Всі фахівці мають тривалий практичний досвід, їх не лякають навіть самі заплутані, і, здавалося б, невирішені питання.

Але слід пам’ятати, що адвокати – це не чарівники, і при наявності певних обставин клієнту пояснюється його помилкове бачення справи.

Цивільне право – це величезна кількість законних і підзаконних нормативних актів. Для вдалого вирішення справи часом потрібне знання тонких нюансів певної категорії справ. Професійні юристи, добре ознайомлені з усіма підводними каменями українського законодавства, зможуть знайти правильний шлях для досягнення вашого результату!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!