МЕНЮ

Договір на юридичні послуги


При виникненні необхідності в отриманні юридичної допомоги слід пам’ятати, що після первинного обговорення фабули справи, потрібно оформити правовідносини між клієнтом і адвокатом. Договір на юридичні послуги містить докладний опис прав і обов’язків двох сторін. Компанія «Вікторем» виступає Виконавцем правової допомоги, а клієнт – Замовником. З моменту підписання договору двома сторонами він вважається таким що набуло законної сили.
Договір на надання юридичних послуг – його особливості та зміст

Подписание договора между адвокатом и клиентом

Як правильно скласти договір

Призначення такої угоди випливає з його назви – надання адвокатських послуг. Під такою діяльністю можна розуміти всі види професійної правової допомоги – від усної консультації до представництва інтересів клієнта в суді. У документі в письмовому вигляді фіксується вид і факт надання юридичної допомоги. Зміст документа дає чітку відповідь на питання клієнта: «Чого очікувати від адвоката?».
Зразок договору на надання юридичних послуг надається клієнтові для попереднього знайомства з формулюваннями даного документа.

  Предметом договору може бути один чи кілька видів правничої допомоги, наприклад:

 • Правова консультація протягом певного часу;
 • Супровід суперечок правового характеру до їх повного врегулювання;
 • Представництво інтересів Замовника в суді, включаючи підготовку пакету документів, необхідних для слухання справи;
 • Експертиза нормативно-правових документів, їх аналіз;
 • Складання документації (угоди, позовні заяви, прохання, апеляційні та касаційні скарги);
 • Інші види.

Завантаживши в інтернеті «договір на юридичні консультаційні послуги зразок», Ви ознайомитеся з повним переліком питань, які можуть бути предметом угоди.
Розглянемо права та обов’язки сторін детальніше.
Виконавець повинен мати необхідні документи, що підтверджують право на надання юридичних послуг. Перед підписанням документа сторони ретельно ознайомлюються з переліком прав і обов’язків один одного.

Правила та обов’язки.

  Права і обов’язки Замовника:

 • Надавати достовірні і повні відомості щодо виниклого юридичної суперечки;
 • Вчасно здійснювати оплату витрат, необхідних для здійснення Виконавцем своїх завдань;
 • Невтручання в професійну діяльність адвоката під час виконання ним своїх службових завдань;
 • Своєчасна оплата гонорару Виконавця;
  Права і обов’язки Виконавця:

 • Своєчасно повідомляти Замовника про курсі справи і всі події, його стосуються;
 • Зберігати адвокатську таємницю;
 • Домагатися вирішення конфлікту виключно грунтуючись на Конституції України, законних і підзаконних актах.

З повним переліком прав і обов’язків сторін можна ознайомитися, завантаживши зразок договору на юридичні консультаційні послуги.
Також в зміст договору на консультаційно юридичні послуги повинні бути включені пункти про видах відповідальності, яка буде застосована до Виконавця або Замовника в разі порушення ними істотних умов угоди. Питання оплати діяльності адвокатів, можливі премії і надбавки Виконавцю також прописуються в договорі.
Порядок приймання послуг Виконавця підтверджується Актом прийому-передачі робіт / послуг. Даний документ підписується Замовником протягом 3 днів з моменту виконання робіт.
Після досягнення згоди за всіма пунктами Договору документ друкується в двох примірниках і підписується особисто Виконавцем і Замовником. Кожен з них отримує одну копію підписаного договору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!