МЕНЮ

Класний адвокат


Вартість послуг адвокатів в Україні

Перебуваючи в пошуку хорошого адвоката можна помітити, що ціни на послуги суттєво різняться. Є в Україні і категорія безкоштовних адвокатів, яких для захисту підозрюваних надають на основі Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Всі інші юристи при наданні професійних послуг мають право на винагороду – гонорар.

Що входить у вартість послуг адвоката?

Хороший адвокат на першій зустрічі з клієнтом при ознайомленні з його питанням і цілями приблизно становить алгоритм дій, які приведуть до успішного вирішення проблеми клієнта. Вартість послуг залежить від цих дій і отриманого результату.
Є категорія справ, які охоплюються складанням одного-двох документів, є ж більш складні ситуації, при яких потрібно супровід адвоката протягом тривалого часу. Відповідно і вартість адвоката буде залежати від тривалості його участі в процесі.
Але буває так, що за одні й ті ж послуги різні адвокати призначають різний гонорар.

Від чого залежить розмір відплати адвокатських послуг?

 • Ім’я адвоката – популярний адвокат, який отримав ім’я в гучних справах, озвучених в засобах масової інформації, це в деякій мірі бренд. Шлейф успішності такого адвоката буде поширюватися і на ваше діло;
 • Досвідченість адвоката – чим більше практичного досвіду за плечима фахівця, тим вище його кваліфікація і знання, а значить, і вище ймовірність виграшу справи;
 • Складність справи – чим більше зусиль має докласти адвокат для вирішення юридичної проблеми клієнта, тим дорожче будуть коштувати його послуги;
 • Витрати на справу клієнта – якщо адвокату під час проведення своїх дій потрібно виїжджати у відрядження, відвідувати суди і інстанції в інших містах, позбавляти себе вихідних днів, то все це також буде включено у вартість послуг;
 • Досягнуті результати – багато адвокатів розраховують свій гонорар виходячи саме з отриманих результатів.

Компанія «Вікторем» – компанія,  веде успішну юридичну практику в Києві і в інших містах України. Спектр юридичних послуг включає повний супровід справ, що стосуються будь-яких галузей права. При цьому в компанії встановлений демократичний конкурентний прайс на послуги.
Основні причини звернутися до юристів компанії «Вікторем»:

 • 100% конфіденційність під час процесу і після його завершення;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, детальне вивчення і розбір кожної правової завдання;
 • Багаторічний практичний досвід наших адвокатів свідчить про їх затребуваності і високої кваліфікації;
 • Кожен адвокат має свою вузьку правову спеціальність, в якій домігся успіхів;
 • Постійна робота над собою: підвищення кваліфікації, придбання нових знань, тісний контакт з іншими фахівцями з питань обміну досвідом.
 • Позитивні відгуки наших нових і постійних клієнтів як підтвердження юридичної грамотності в пошуку підходу до вирішення правових питань.

Остаточне рішення, з яким фахівцем укласти договір, бере клієнт. Якості хорошого адвоката проявляться вже під час першої консультації. Дуже правильно своєчасно звернутися за допомогою до консультантів, адже багатьох судових процесів можна уникнути, врегулювавши всі суперечки на досудовій стадії.

Досвідчений юрист проведе юридичний аналіз ситуації і визначить напрямки захисту. Коли клієнт знає, як вирішується його питання, його вантаж стає незрівнянно менше, а вся проблема перетворюється на низку дій, які необхідно просто виконати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!