МЕНЮ

Сайт адвокатського бюро


Адвокатське бюро

В умовах сучасних ринкових відносин супровід та підтримка з боку юридичної компанії юридичних і фізичних осіб стало досить поширеним явищем. Для того щоб невелика організація або велика компанія відчувала себе в безпеці, необхідно супровід кваліфікованого правознавця під час переговорів, угод бізнесменів. А якщо справа доходить то суду, то без послуг хорошого адвоката зовсім не обійтися.
Послуги юристів також завжди затребувані з боку звичайних громадян або фізичних-осіб підприємців. Важливим аспектом є те, що свою допомогу правознавець здійснює виключно конфіденційно, зберігаючи адвокатську таємницю.


Сайт адвокатського бюро «Шуліка і партнери» http://shulika.net/ розповідає про саму компанію, її партнерах і видах послуг. Важливо, що особливо популярні юридичні питання і алгоритм їх вирішення описаний на сайті в науково-публіцистичних статтях. Однак слід розуміти, що кожна юридична проблема має свої індивідуальними особливостями, тому для досягнення успіху потрібно персонально розглядати кожне питання і шукати законний спосіб вирішити задачу клієнта.

Адвокатське бюро та його діяльність

Хто такі адвокати і в чому полягає їх діяльність?

Відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокатом може бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, досвід роботи в галузі права не менше 2-х років і свідоцтво про успішну здачу кваліфікаційного іспиту.
Надзвичайно важлива якість, що характеризує особистість адвоката – це дотримання ним правил адвокатської етики та Кодексу честі.

Кваліфікований адвокат з бездоганною діловою репутацією дотримується наступних правил професійного етикету:

  1. Слід букві закону, дотримується принципу верховенства права у всіх своїх діях;
  2. Зберігає незалежність при здійсненні своїх професійних прав і обов’язків, протистоїть будь-яким спробам зазіхнути на його незалежність;
  3. Домінування інтересів клієнта – здійснюючи свою професійну діяльність, адвокат повинен ставити на перше місце інтереси клієнта перед своїми особистими або інтересами третіх осіб;
  4. Неприпустимість одночасно представляти декількох клієнтів, цілі яких суперечать один одному;
  5. Сувора конфіденційність – адвокат зберігає всі дані, отримані від замовника, в таємниці, що підлягає збереженню і після завершення співпраці;
  6. Компетентність. Знання і досвід адвоката – це ті інструменти, які він використовує для задоволення завдання клієнта. Якщо він відчуває, що він не володіє достатніми знаннями тієї правової проблематики, з якою звертається клієнт, він повинен відмовити йому в допомозі;
  7. Людська порядність і чесність. Адвокат не може використовувати обман, шантаж, хитрість, підкуп для досягнення своїх професійних чи особистісних цілей.

Бездоганний юрист під час своєї роботи повинен вести себе гідно і стримано, проявляти самоконтроль і такт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!