МЕНЮ

Вартість послуг адвоката


Справжні розцінки адвоката: чому і скільки?

Знайти хорошого адвоката найчастіше така ж складна задача, як і знайти хорошого лікаря. Від доктора залежить ваше здоров’я і довголіття, а від адвоката – захист прав та інтересів, матеріальний стан і можливо подальша доля.
Кваліфікований адвокат – це не просто юрист, це фахівець, професіоналізм якого підтверджено наступними факторами:

  • Наявність вищої юридичної освіти, отриманого в вузі з державною акредитацією;
  • Стаж роботи в галузі права не менше 2-х років;
  • Наявність свідоцтва на зайняття адвокатською діяльністю (видається внаслідок складання кваліфікаційних іспитів);
  • Реєстрація в Адвокатської палаті відповідної області;
  • Юридичний статус, що відкриває доступ до спеціальних повноважень;
  • Постійне підвищення кваліфікації в своїй спеціалізації (участь в конференціях, круглих столах, наукові публікації).

Вартість послуг адвоката в Києві визначається наявністю перелічених чинників. Вартість послуг адвоката в Україна Чим вища кваліфікація адвоката, тим глибше його пізнання в певній галузі права, і тим успішніше він вирішить питання клієнта.

Рішення про вибір адвоката в будь-якому випадку приймає клієнт. Однак слід пам’ятати, що помилка у виборі адвоката може бути незворотною, адже повторно подавати аналогічний позов може бути вже неможливо. Дешеві фахівці з поверхневими знаннями, як правило, обіцяють швидкий результат, а в реальності затягують процес.

Фахівці компанії «Вікторем» достатньо уваги приділяють саме першої зустрічі з клієнтом для обговорення всіх подробиць виниклої проблеми. І, тільки з огляду на всі питання, може бути визначена сума гонорару. У більшості випадків остаточна вартість послуг визначаться після підведення підсумків про проведену роботу та досягнуті результати.

Робота адвоката – цілодобовий процес

Клієнт, який звернувся за допомогою до адвоката, має недозволений правовий конфлікт і сподівається на швидке його дозвіл. З моменту укладення з гідним адвокатом договору, клієнт може спати спокійно. А юрист отримує джерело занепокоєння і складну юридичну задачу. Якщо закрити питання швидко неможливо, то починається пошук того самого виходу, який допоможе задовольнити запити клієнта.

Адвокат знаходиться в постійному, навіть цілодобовому обмірковуванні справи: аналізує деталі, зіставляє факти в документах, щоб відшукати законний спосіб вирішити питання. При цьому у адвокатів завжди строгий дедлайн – судові засідання не переносяться і їх не можна скасувати. Тому всі документи повинні бути підготовлені в термін.

Таким чином, питання про зменшення вартості послуг адвоката може бути поставлений лише при скороченні зобов’язань адвоката перед клієнтом.

Чому послуги адвоката коштують дорого?

У компанії «Вікторем» кожен юрист має свою правову спеціалізацію: цивільну, кримінальну, сімейну, податкову, господарську та інші. Якщо адвокат глибоко освоїв певну спеціалізацію, то він може швидко і об’єктивно оцінити ситуацію, життєву ситуацію і надати правову оцінку, навіть не заглядаючи в збірник законів.

Зазвичай на юридичних факультетах студентам дають загальні знання, і лише життєвий досвід, багаторічна робота на практиці і постійне самовдосконалення формують необхідний запас знань і навичок. Ось чому вартість послуг адвоката в Україні така різна. Людина, яка постійно розвивається і наполегливо трудиться, не може оцінювати свої послуги дешево. Слід пам’ятати важливу закономірність: як адвокату платять, так він і допомагає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!