МЕНЮ

Абонентське обслуговування організацій


Все про абонентське обслуговування

обслуживание организаций

Діяльність будь-якого підприємства, так чи інакше, пов’язана з правовими нормами. Вони проявляються з моменту реєстрації компанії і тривають протягом всього періоду її діяльності.
Утримувати власний штат юристів в початковій фазі діяльності – нерентабельно, а залишити без уваги юридичні аспекти – недалекоглядно і небезпечно.
Саме для вирішення подібних завдань існує абонентське юридичне обслуговування організацій.

Хто здійснює абонентське обслуговування

Право на абонентське обслуговування мають юридичні компанії, що володіють відповідною ліцензією і мають в своєму штаті професійних і співробітників з вищою юридичною освітою.
Абонентське обслуговування може здійснюватися окремими юристами, практикуючими на підставі наявної ліцензії в рамках податкового законодавства. Їхніми послугами можна скористатися, якщо абонентське юридичне обслуговування організацій знаходиться в їх компетенції. Право на абонентське обслуговування організацій в цьому випадку підтверджується наявністю відповідної спеціалізації в дипломі спеціаліста.

Хто може скористатися абонентським обслуговуванням організацій

Послуга з абонентського обслуговування організацій доступна всім компаніям, які ведуть виробничу, комерційну, зовнішньоекономічну діяльність, або працюють в сфері освітніх, юридичних, медичних та інших послуг.
Обов’язкова умова абонентського обслуговування організацій – наявність офіційного статусу компанії, засновника і керівництва, що відповідає за дотримання взятих повноважень і зобов’язань. Крім того, абонентське юридичне обслуговування надається фізичним особам, які займаються підприємницькою діяльністю і беруть на офіційну роботу співробітників.

Спектр послуг з абонентського обслуговування

Аутсорсингова компанія або штат досвідчених юристів, які здійснюють абонентське обслуговування юридичних осіб ціни встановлюють виходячи з найголовніших напрямків діяльності, обсягу пакета юридичних послуг та таких критеріїв, як:

  • Стягнення страхових виплат;
  • Відведення претензій по піні, штрафів та інших фінансових позовами;
  • Стягнення дебіторської заборгованості;
  • Супровід на досудовому етапі в ділових суперечках;
  • Представлення інтересів юрособи в судових органах.

Крім того, абонентське юридичне обслуговування передбачає допомогу в формуванні пакета внутрішньої правової документації, реєстрації філій і відділень, в питаннях трудового законодавства і в рішенні інших проблем.

Як вибрати юридичну компанію

При виборі постачальника послуг з абонентського обслуговування юридичних осіб ціна залишається незмінним ключовим критерієм. Крім того, слід звертати увагу на спеціалізацію і компетенцію компанії і її окремих співробітників, види послуг, що надаються, заявлені терміни виконання завдань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!