Договір абонентського юр-обслуговування
Абонентське юридичне супроводження юридичних осіб в сучасних умовах ведення бізнесу є гарантією захисту і дотримання законності на всіх етапах розвитку, при налагодженні відношенні з іншими комерційними структурами або державними органами.
У той же час керівництво компаній, організацій і підприємств бажає мати гарантії і від самого виконавця юридичних послуг щодо його зобов’язань і якості сервісу. Такою гарантією традиційно виступає договір абонентського юридичного обслуговування, що підписується обома сторонами, і завіряється в нотаріальному порядку.
Суть договору юридичного обслуговування
Суттю цього документа є чітке позначення прав і зобов’язань сторони, яка потребує юридичних послугах і компанії, що надає таке обслуговування.
При цьому договір на абонентське юридичне обслуговування повинен бути грамотно складений, вивчений обома фігурантами і завірений мокрою печаткою нотаріальними представниками від імені третьої незалежної сторони.
Що включає договір юридичного обслуговування
Даним договором передбачається виконання комплексного обслуговування по ряду правових задач або вирішення окремих питань у рамках правового поля. Для чіткого позначення компетенції юридичної компанії договір на абонентське юридичне обслуговування включає кілька розділів:
- Предмет договору, що визначає рамки правових повноважень обох сторін;
- Обов’язки обох сторін;
- Права юридичної компанії і обслуговується організації;
- Процедура здачі наданих послуг і їх приймання замовником;
- Порядок тарифікації в рамках договору на абонентське юридичне обслуговування;
- Порядок оплати наданих юридичних послуг;
- Умови дотримання принципів конфіденційності;
- Обставини дотримання відповідальності виконавця і клієнта юридичної компанії.
Одночасно з тим договір на абонентське юридичне обслуговування передбачає можливість виникнення форс-мажорних обставин, незмінно присутніх в правовій діяльності. У зв’язку з їх виникненням договір визначає шляхи вирішення виниклих додаткових завдань і умов їх оплати.
Юридичні підстави
В деяких випадках виконання зобов’язань однієї зі сторін стає неможливим з об’єктивних причин. В таких обставинах договором повинна бути передбачена концепція дозволу ділових суперечок, шляхи реалізації намічених домовленостей і вирішення юридичних проблем замовника. Такі методи допускають участь третьої сторони на підставі правових нормативів. Суперечності, які виникли між фігурантами договору на абонентське юридичне обслуговування і шляхи їх вирішення окремо обумовлюються в заключних пунктах договору.
Хто підписує
Під час підписання договору вказуються терміни його дії. При зміні керівництва або правових норм в законодавстві договір на абонентське юридичне обслуговування повинен бути укладений повторно з урахуванням що виникли змін.
Підписання цього документа – в компетенції керівництва юридичної компанії і її клієнта, а також договір може бути підписаний представниками юридично осіб або безпосередніми виконавцями зобов’язань.