МЕНЮ

Договір абонентського юр-обслуговування


Абонентське юридичне супроводження юридичних осіб в сучасних умовах ведення бізнесу є гарантією захисту і дотримання законності на всіх етапах розвитку, при налагодженні відношенні з іншими комерційними структурами або державними органами.
У той же час керівництво компаній, організацій і підприємств бажає мати гарантії і від самого виконавця юридичних послуг щодо його зобов’язань і якості сервісу. Такою гарантією традиційно виступає договір абонентського юридичного обслуговування, що підписується обома сторонами, і завіряється в нотаріальному порядку.

Суть договору юридичного обслуговування

Суттю цього документа є чітке позначення прав і зобов’язань сторони, яка потребує юридичних послугах і компанії, що надає таке обслуговування.
При цьому договір на абонентське юридичне обслуговування повинен бути грамотно складений, вивчений обома фігурантами і завірений мокрою печаткою нотаріальними представниками від імені третьої незалежної сторони.

Що включає договір юридичного обслуговування

Даним договором передбачається виконання комплексного обслуговування по ряду правових задач або вирішення окремих питань у рамках правового поля. Для чіткого позначення компетенції юридичної компанії договір на абонентське юридичне обслуговування включає кілька розділів:

  • Предмет договору, що визначає рамки правових повноважень обох сторін;
  • Обов’язки обох сторін;
  • Права юридичної компанії і обслуговується організації;
  • Процедура здачі наданих послуг і їх приймання замовником;
  • Порядок тарифікації в рамках договору на абонентське юридичне обслуговування;
  • Порядок оплати наданих юридичних послуг;
  • Умови дотримання принципів конфіденційності;
  • Обставини дотримання відповідальності виконавця і клієнта юридичної компанії.

Одночасно з тим договір на абонентське юридичне обслуговування передбачає можливість виникнення форс-мажорних обставин, незмінно присутніх в правовій діяльності. У зв’язку з їх виникненням договір визначає шляхи вирішення виниклих додаткових завдань і умов їх оплати.

Юридичні підстави

В деяких випадках виконання зобов’язань однієї зі сторін стає неможливим з об’єктивних причин. В таких обставинах договором повинна бути передбачена концепція дозволу ділових суперечок, шляхи реалізації намічених домовленостей і вирішення юридичних проблем замовника. Такі методи допускають участь третьої сторони на підставі правових нормативів. Суперечності, які виникли між фігурантами договору на абонентське юридичне обслуговування і шляхи їх вирішення окремо обумовлюються в заключних пунктах договору.

Хто підписує

Під час підписання договору вказуються терміни його дії. При зміні керівництва або правових норм в законодавстві договір на абонентське юридичне обслуговування повинен бути укладений повторно з урахуванням що виникли змін.
Підписання цього документа – в компетенції керівництва юридичної компанії і її клієнта, а також договір може бути підписаний представниками юридично осіб або безпосередніми виконавцями зобов’язань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!