МЕНЮ

Вартість абонентського юр обслуговування


Ціна на пакетне обслуговування

Професійне і компетентне абонентське обслуговування юридичних осіб необхідно на всіх етапах розвитку бізнесу. У будь-якій організації, комерційної компанії або на виробничому підприємстві рано чи пізно стає питання вибору виконавця. І ключовим критерієм оцінки підходящої компанії є вартість абонентського обслуговування.

Від чого залежать тарифи на абонентське обслуговування

Компанії, що здійснює юридичну підтримку юридичної особи, доводиться стикатися з різними правовими процедурами. Це один з факторів, від якого залежить у абонентського обслуговування ціна.

Багатовекторна діяльність юристів потребує і вирішення таких завдань організацій:

 • Внесення реєстраційних даних або їх зміна;
 • Зміна форми власності;
 • Експертна правова оцінка документації;
 • Узгодження з кредиторами процедури погашення заборгованості;
 • Правова робота з боржниками;
 • Митний супровід продукції компанії;
 • Підготовка документації для ЗЕД;
 • Консультації і практична допомога в захисті інтелектуальної власності;
 • Допомога у веденні досудових процедур;
 • Ведення тяжб і позовів;
 • Відстоювання інтересів клієнта в інстанціях судової системи.

Як формуються на абонентське обслуговування ціни

Вартість абонентського юридичного обслуговування залежить від того, наскільки глибоко доводиться розглядати питання, а також від того, наскільки велика складність правової проблеми. Розгляд одночасно декількох правових питань дозволяє мінімізувати витрати.
Крім того, ціноутворення юридичних послуг включає величезну кількість водночас вирішуваних питань, можливість виїзду фахівця, частоту його перебування на підприємстві або можливість його участі в дистанційному режимі.

Ціноутворення юридичного обслуговування

Разом з тим на абонентське юридичне обслуговування ціни можуть бути вище за участі групи юристів з різним профілем правової спеціалізації. У той же час витрати підприємства або організації можуть бути нижче, якщо рішенням юридичних питань займаються компетентні юристи, що мають налагоджені контакти з державними установами, судами, та іншими структурами державної влади.

Фінансові переваги юридичного обслуговування

При будь-яких умовах тарифікації вартість абонентського юридичного обслуговування незрівнянно нижче, ніж утримання власного юридичного відділу в організації. При цьому керівництво не стурбоване усіма супутніми завданнями – підвищенням кваліфікації своїх співробітників, виплатою зарплат, організацією доступу до правової бази та програмного забезпечення.
Штат юристів різної спеціалізації вирішує питання в будь-якій правовій площині – від питань оподаткування і виплати зарплат до завдань митного законодавства та організаційно-правової діяльності. При комплексному супроводі діяльності вартість абонентського юридичного обслуговування завжди нижче і доступніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!