МЕНЮ

Ціни на послуги юристів


Вартість послуг юриста

Без кваліфікованої юридичної підтримки в сучасному суспільстві все складніше вирішувати питання бізнесу, побутові майнові суперечки, відстоювати правові норми і фінансові інтереси. Поряд з цим слід брати до уваги, що якість юридичної підтримки безпосередньо залежить від того, яка вартість послуг юриста і чим вона обгрунтована.

Умови тарифікації юридичних послуг

У багатьох регіонах країни відчутна різниця в тарифах на юридичне обслуговування. Це викликано умовами діяльності місцевих юридичних структур і особливостями характерних для регіону юридичних аспектів.

Ціноутворення передбачає кілька критеріїв, в числі яких:

 • Статус і рівень компетенції юридичної компанії;
 • Рівень кваліфікації залучених фахівців;
 • Специфікація юридичних питань;
 • Спеціалізація юристів;
 • Терміни вирішення проблеми;
 • Глибина і складність питання, що вирішується;
 • Участь колективу юристів або одного фахівця;
 • Особливі обставини справи.

Однак навіть при комплексному залученні всіх аргументів тарифікації на послуги юриста в Києві ціни можуть бути цілком доступними. Головна умова – це прозорість і об’єктивність складання цінової пропозиції юридичної компанії. При вирішенні комплексних питань використовується тарифікація, що припускає зниження ціни в цілому.

Регіональний фактор ціноутворення

Традиційно на послуги юриста ціни вище там, де є підвищений попит. Це великі промислові населені пункти, обласні центри та регіони з розвиненою економічною структурою, де потрібні юридичні послуги для підтримки бізнесу.
У Києві тарифікація юридичних послуг досить висока, але її дозволяє знизити підписання договору на комплексне обслуговування юридичних осіб, супровід правових інтересів фізичних осіб в судовому порядку, на етапі досудових процесів.

Від чого може залежати ціна

Крім того, вартість послуг юридичної компанії залежить від:

 • Кваліфікації її фахівців;
 • Спеціалізації юридичної діяльності;
 • Комплексного або конкретного вирішення питання; </ li>
 • Обсягу вирішуваних завдань;
 • Рівня складності юридичних завдань;
 • Оперативності виконання роботи.

Визначається тарифікація юридичної допомоги та з урахуванням учасників процесу, обсягу матеріальної вигоди клієнта, репутації компанії, ступеня складності пропонованих позовів, насиченості інформативної бази, а також інших обставин.

Як знайти вигідну ціну послуг юриста

Ліцензовані компанії на відміну від так званих «чорних» нотаріусів і адвокатів, за свої послуги юриста ціни просять вище. Однак в цю вартість закладені такі критерії, як відповідальність перед клієнтом, компетентність залучених фахівців в різних сферах юридичної спеціалізації, гарантії виконання своїх зобов’язань.
Менше обійдеться вартість юридичних послуг, якщо вони не припускають практичних дій юриста і його безпосередньої участі у вирішенні питання. Надання консультацій з подальшим досягненням мети зусиллями самого клієнта теж обійдеться дешевше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!