МЕНЮ

Юридичне обслуговування юр-осіб


Динаміка розвитку бізнесу в сучасних реаліях правового законодавства безпосередньо пов’язана з юридичним аутсорсингом. В умовах посилення конкуренції, модернізації бізнес-процесів і раціоналізації маркетингових концепцій компаніям доводиться освоювати нові юридичні норми, правові основи організації виробничої, комерційної та зовнішньоекономічної діяльності.

Юридична підтримка бізнесу

Зняти з керівництва компанії тягар зобов’язань і відповідальності допомагають послуги юридичного обслуговування юридичних осіб. Таке абонентське обслуговування юридичних осіб передбачає реалізацію інтересів клієнта:

  • За підготовці проектів ділових договорів;
  • У підготовці документації для держзакупівель;
  • У дотриманні прозорості тендерних торгів;
  • При підготовці досудової документації, в тому числі – тяжб, позовів, апеляцій;
  • При безпосередньому правовому обслуговуванні юридичних осіб в судових інстанціях;
  • З метою дотримання порядку обслуговування юридичних осіб державними структурами;
  • При відстоюванні інтересів на етапі складання договорів юридичного обслуговування юридичних осіб.

Порядок надання юридичних послуг

Аутсорсингові послуги припускають юридичне обслуговування юридичних осіб на постійній основі або в порядку вирішення конкретних юридичних завдань. Професійне обслуговування фізичних та юридичних осіб здійснюється на підставі договору відповідно до тарифів на обслуговування юридичних осіб.

Умови договору

Такий документ складається при двосторонньому участю представників самої юридичної особи та аутосорінговой компанії. Предметом договору є спектр повноважень компанії, що проводить юридичне обслуговування юридичних осіб, а також тарифи на обслуговування юридичних осіб, рамки правового поля, конкретніше мети і умови їх реалізації.
При укладанні договору на абонентське обслуговування юридичних осіб ціна включає перелік правових процедур, ступінь залученості аутсорсингової компанії в справи юрособи, чисельність штатних співробітників, які беруть участь в абонентському обслуговуванні юридичних осіб та ступінь їх компетентності.

Ефективність юридичного обслуговування

Співпраця з аутсорсингової компанією дозволяє уникнути додаткових витрат не зміст власного юридичного відділу та підвищення кваліфікації його співробітників. Компетентність цілого колективу забезпечує стовідсоткову результативність співпраці.
Рішення всіх проблем визначає узгоджений порядок обслуговування юридичних осіб, дотримання оновленим нормативам правової бази і прийняття зважених рішень цілим колективом досвідчених юристів.
Разом з тим таке сервіс забезпечує економію бюджету компанії за рахунок задоволення позовів по необгрунтованим податковим нарахуваннях, піні, штрафам. Юридична допомога юрособам допомагає керівництву компаній займатися організацією і плануванням бізнес-процесів без відволікань на юридичні аспекти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!