МЕНЮ

Представництво інтересів в Антимонопольному комітеті


Учасник процедури закупівлі відповідно до статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ (далі – Закон) може оскаржити умови, визначені в тендерній документації, а також рішення, дії та бездіяльність тендерного комітету Замовника.

Скарги до Антимонопольного комітету (далі – скарга до АМКУ) щодо процедури закупівлі розглядаються постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Колегія).

Якщо Колегією прийнято рішення про прийняття скарги до розгляду, в ньому зазначається дата, час і місце розгляду скарги.

Розгляд скарги до АМКУ є відкритим. Скаржник та Замовник мають право взяти участь у розгляді скарги – це передбачено пунктом 6 статті 18 Закону.

Присутність сторін є правом, а не обов’язком. Відсутність Скаржника та Замовника не є підставою для перенесення засідання. Колегія буде розглядати скаргу у визначені в рішенні дату і час.

Переваги присутності представника Учасника під час розгляду скарги до АМКУ:

  • 1.Можливість обґрунтувати свою позицію;
  • 2.Можливість надати додаткові пояснення та роз’яснення;
  • 3.Можливість поставити правильні запитання Замовнику;
  • 4.Можливість дати грамотну відповідь на запитання Колегії;
  • 5.Можливість спростувати заперечення Замовника.

Оскільки Колегією забезпечується змагальний процес у розгляді скарги до АМКУ, представник Учасника має володіти повною інформацією, викладеною в скарзі та в тендерній документації, а також орієнтуватися в чинному законодавстві.

Юридична компанія «ВІКТОРЕМ» пропонує Учасникам супроводження процесу подання скарги до АМКУ з подальшим представленням інтересів Учасника на засіданнях Колегії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!