МЕНЮ

Послуги адвоката по апеляції

Якщо в результаті судового розгляду було прийнято рішення, однак воно не задовольняє одну із сторін, то виникає законне право подання цією стороною апеляційної скарги. Легше оскаржити ті рішення, які ще не вступили в дію. Складаючи апеляційну скаргу, адвокат вказує всі заперечення, що виникли в ході судового процесу, і подає її в відповідний суд.

Складання апеляційної скарги

Складання скарги – тривалий і насичений процес. Адже адвокат повинен врахувати всі ті факти, які можливо були втрачені при первинному слуханні справи або відкрилися недавно. В апеляційному суді скарги заслуховуються швидко, тому всі документи спочатку повинні бути складені коротко, але змістовно.
Юрист, що володіє практичним досвідом в складанні апеляцій, обізнаний про те, що кожен аргумент заперечення повинен бути підкріплений нормою закону або підзаконного акту, і грунтуватися на фактах, а не припущеннях. В іншому випадку суд не прийме скаргу до розгляду, а описові докази не будуть враховані. Ознакою досвідченого адвоката є прікріплення до заперечень аналогічних випадків судової практики і позитивних судових рішень по ним. Також на хід апеляції можуть вплинути роз’яснення вищих судів про застосування тієї чи іншої норми закону, щоб уникнути подвійного тлумачення законодавства.

Дії адвоката по апеляції

Для грамотного складання апеляційної скарги, юристом проводиться ретельна попередня робота. Слід пам’ятати, що терміни на подачу апеляції достатньо стислі, тому працювати доводиться в екстреному режимі.

Адвокат по апеляціях проводить наступні дії:

 • Вивчення і аналіз матеріалів, вироку, рішення, винесених судом першої інстанції;
 • Безпосередньо підготовка самої апеляції;
 • Подача апеляційної скарги до суду у строки, визначені законодавством;
 • Участь в судовому засіданні з розгляду поданої апеляції;
 • Якщо підсудний перебуває в слідчому ізоляторі – регулярні відвідування його для введення в курс справи.

Зміст апеляції

При подачі апеляційної скарги необхідно враховувати, що в її змісті обов’язково повинна бути вказана наступна інформація:

 • найменування вищого суду;
 • дані про особу, яка вносить апеляцію;
 • судове рішення, з яким сторона не згодна;
 • причини подачі апеляції;
 • підстави для перегляду рішення або скасування вироку суду;
 • перелік документів.

Послуги адвоката Київ з апеляції надаються адвокатським бюро «Шуліка і партнери». Компанія пропонує скористатися послугами професійного юриста для зміни рішення або вироку суду першої інстанції. Наші юристи представляють інтереси клієнтів, які висловлюють незгоду з рішеннями у кримінальних або цивільних справах.

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!