МЕНЮ

Послуги адвоката по трудових спорах

Трудові спори

Трудові спори – це виникнення розбіжностей з приводу правовідносин між роботодавцями і працівниками. Послуги адвоката можуть бути корисними як працівникам, так і посадовим особам підприємства, керівникам, роботодавцям.
Специфіка даних правовідносин така, що відповідно до законодавства України спір на підприємстві повинен бути вирішений в максимально стислі терміни. Вдаючись до послуг юриста, необхідно пам’ятати, що затягувати конфліктну ситуацію на роботі дуже небезпечно, так як допомога фахівця може бути корисна тільки при його своєчасному втручанні.

Види трудових спорів

Трудові спори можуть стосуватися будь-яких питань, пов’язаних з організацією робочого процесу, виплатою заробітної плати, виконанням посадових обов’язків та ін. Найбільш поширеними трудовими конфліктами є:

 • незаконне звільнення;
 • відновлення на попередньому робочому місці;
 • відшкодування компенсації працівникові, який отримав виробничу травму через невідповідні умови праці;
 • незаконне розголошення відомостей, що становлять предмет комерційної таємниці;
 • незаконне застосування заходів дисциплінарної відповідальності;
 • недотримання роботодавцем норм трудового законодавства, що регулює відпустку по догляду за дитиною до 3-х років;
 • необґрунтовані відмови в прийомі на роботу;
 • стягнення матеріального збитку з працівників, які заподіяли шкоду підприємству.

Працівники часто опиняються в таких ситуаціях, коли вони не мають можливості вплинути на ситуацію на роботі через загрозу звільнення. Але і роботодавці не захищені від недобросовісних працівників, які можуть маніпулювати «слабкими місцями» Кодексу Законів про Працю, використовуючи можливі пільги, підроблені довідки і лікарняні листи тощо.
У таких ситуаціях лише досвідченому адвокату вдається вирішити суперечку і знайти компромісне рішення, відповідне чинному законодавству. Юристи компанії «Вікторем» мають великий практичний досвід у вирішенні спорів на підприємствах. Професійна консультація адвоката може істотно вплинути на відносини працівника з роботодавцем.

Допомога адвоката при вирішенні трудових спорів

Якщо на підприємстві або всередині колективу виникають розбіжності, то послуги адвоката по трудових спорах допоможуть забезпечити стабільну роботу компанії. Фахівці компанії «Вікторем» здійснюють такі дії, спрямовані на врегулювання спору:

 • правовий аналіз ситуації: розгляд договорів і контрактів між працівниками і роботодавцем;
 • роз’яснення професійних прав і обов’язків працівника і роботодавця;
 • пошук компромісних рішень в рамках чинного законодавства;
 • контроль за виконанням сторонами прийнятого рішення;
 • складання позовної заяви, участь в судовому розгляді даного спору;
 • контроль за впровадженням рішення суду в життя.

Звернутися до адвоката можна з будь-яких питань, пов’язаних з трудовим процесом. Чим раніше адвокат увійде в курс справи компанії, тим ефективніше буде надано захист клієнта.

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!