МЕНЮ

Послуги юриста Київ

Принципи юридичної діяльності

Життя в столиці завжди відрізняється підвищеним темпом і інтенсивністю. Події можуть розвиватися так швидко, що часом без послуг професійного юриста не обійтися. Якою б не була специфіка конфлікту, своєчасна і кваліфікована допомога правознавця може сприяти розробці правильної лінії поведінки, що приведе до очікуваного успіху.

Юридичні послуги в Києві фото

Адвокатське бюро «Вікторем» здійснює професійну правову практику в Києві та інших регіонах і спеціалізується на вирішенні спорів у всіх галузях права.

Діяльність нашої компанії будується на наступних принципах:

 • Індивідуальний підхід – для вирішення юридичного конфлікту не варто застосовувати схеми за шаблоном. Тільки пошук персонального рішення для кожного замовника призведе до успіху;
 • Верховенство права – юристи компанії надають послуги, грунтуючись на Конституції України, Законі України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та інших нормативно-правових актах;
 • Сувора конфіденційність – адвокати нашої компанії зберігають в таємниці інформацію, що надійшла від клієнта і є об’єктом адвокатської таємниці, що охороняється Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»;
 • Високий рівень професіоналізму – фахівці нашої компанії мають вищу юридичну освіту, успішно склали кваліфікаційний іспит і мають свідоцтво про право здійснювати адвокатську діяльність. Крім цього, кваліфікація адвокатів постійно підвищується, завдяки активній практичній роботі та участі в тренінгах та науково-практичних конференціях;
 • Конкурентна ціна – гонорари наших фахівців безпосередньо залежать від фактично виконаної роботи. Повний розрахунок здійснюється тільки після закінчення всіх дій, спрямованих на задоволення потреб клієнта. Конкурентні ціни відповідають заявленій якості робіт.

Адвокати нашої компанії цінують клієнтів, тому у нас уважно вислухають кожного і запропонують кілька адекватних варіантів для вирішення питання.

Види послуг

Послуги юриста Київ надаються як для окремих громадян, так і юридичних осіб. Наша компанія допомагає у вирішенні короткострокових проблем і здійснює тривалий супровід.

Наші послуги:

 • Усні та письмові консультації з будь-яких правових питань;
 • Професійний супровід бізнесу;
 • Участь в судових розглядах;
 • Складання апеляційних скарг та участь в апеляційному суді;
 • Вирішення сімейних і спадкових спорів, представництво інтересів замовника в суді;
 • Швидка допомога при ДТП;
 • Правова допомога при кримінальному переслідуванні.

Юридична підтримка здійснюється в різній формі, яка залежить від складності конкретної справи. На першій зустрічі в ході консультації розробляється стратегія і складається план вирішення питання замовника. Наші консультанти можуть професійно підключитися до роботи на будь-якій стадії розвитку правової проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!