МЕНЮ

Юридичне абонентське обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування

Діяльність будь-якої комерційної структури або громадської організації неминуче регламентується правовими нормативами. У деяких компаніях прийнято включати до штатного розпису посаду власного юриста. На практиці ж дії одного фахівця не завжди в змозі вирішити обставини, що склалися.

Більш раціональним бачиться абонентське юридичне обслуговування в Києві, коли група досвідчених і висококваліфікованих юристів з готовністю приймається за вирішення правових питань різної спрямованості. Причому така діяльність здійснюється на постійній основі.

Що характерного в цій послузі, і чим вона вигідна для керівництва організацій, підприємств і торговельних об’єднань?

Фото абонентського юридичного обслуговування: Київ

Суть абонентського обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування – це комплекс консультацій та практичних дій укомплектованої групи юристів з усіх питань правового поля в інтересах клієнта.

У практиці надання подібних послуг проводиться юридичне обслуговування підприємств, торгових структур, громадських організацій.

  • Важлива відмінність від традиційних адвокатських та нотаріальних послуг – це комплексна взаємодія юристів різної спеціалізації, що дозволяє вирішувати багатогранні питання організації, реєстрації, відстоювання інтересів компанії, укладення договорів, тендерних закупівель.
  • Другою особливістю є те, що юридичне обслуговування юридичних осіб проводиться на постійній основі. І на відміну від одноразових послуг, фахівці постійно проводять моніторинг правової ситуації в компанії, відстежують тенденції її розвитку і можуть компетентно діяти виходячи з реальних фактів.

Ця ж обставина дозволяє вигравати час на вивчення всіх факторів, які супроводжують необхідність в правовому втручанні.

Переваги абонентського обслуговування

Головним достоїнством для керівництва компанії є те, що у абонентського юридичного обслуговування вартість в кінцевому підсумку нижче, ніж витрати на утримання власного юриста або періодичне звернення до нотаріальної консультацію. Причому ціна абонентського обслуговування включає оплату за єдиним тарифом, незалежно від обсягів виконаних за звітний період конкретних дій, кількості наданих консультацій та підписаних договорів.

Друга перевага – те, що абонентське юридичне обслуговування договір регламентує на офіційній основі. І в ньому чітко прописані зобов’язання юридичного бюро, що є гарантією стабільності та надійності для клієнта.

Спектр юридичних послуг в рамках абонентського обслуговування

Абонентський формат надання юридичних послуг передбачає консультаційний супровід з питань, пов’язаних з веденням бізнесу, реєстрацією відділень і філій, підписанням важливих договорів, розглядом результатів тендерних комітетів.

Одночасно з тим група юристів присутні при укладанні важливих договорів, особисто бере участь в підписанні важливих документів, стежить за дотриманням правових норм в партнерських відносинах.

Виграні юридичні справи, досягнуті результати, коректно укладені угоди – це гарант безпечного існування будь-якої компанії і фактор підвищення її рентабельності.

+38(067)3187786 +38(066)4521191

  

Консультация юриста

© 2019 Юридична компанія «Вікторем» · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка сайта: ☎ +38(096)434-20-13

Пропонуємо отримати письмову консультацію юриста протягом доби. В залежності від бажаного обсягу відповіді, оберіть вид консультації: запитання-відповідь (загальна консультація-роз’яснення) або алгоритм (покрокова інструкція щодо дій, запропонованих для вирішення проблеми).вид консультації:
питання відповідьалгоритм

Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!